Dwudziesta Pierwsza Niedziela Zwykła – 25 sierpnia 2024 r

Posługę duszpasterską od dzisiejszej niedzieli rozpoczyna nowy wikariusz ks. Andrzej Wolski, którego serdecznie witamy i życzymy owocnego duszpasterzowania w naszej parafii.

Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej obchodzimy w poniedziałek – 26 sierpnia.  Eucharystie w tym dniu o godzinach: 7.00 i 19.00.

Eucharystia roczna za zmarłych w sobotę – 31 sierpnia o godz. 19.00. Imienna modlitwa za tych zmarłych od godz. 18.30.

Od przyszłej niedzieli 1 września przywracamy Mszę św. o godz. 17:30 a od poniedziałku 2 września przywracamy Eucharystię w tygodniu o godz. 10.00. Kancelaria parafialna powraca także do stałych godzin jej otwarcia od następnego poniedziałku.

Miesięczne spotkanie Żywego Różańca w przyszłą niedzielę – 1 września o 16.30 w sali dolnego kościoła a procesja eucharystyczna o godz.18.30.

Dziękujemy za indywidualne ofiary na potrzeby gospodarcze parafii, które w sierpniu złożyło siedemnaście rodzin na łączną sumę 5300 zł.  Dziękujemy wszystkim troszczącym się o materialne potrzeby parafii. Bóg zapłać.

Wpłaty ofiar na Radio Maryja przyjmowane są dzisiaj przy głównym wyjściu z kościoła.

Prasa katolicka wyłożona jest na stoliku za środkowym rzędem ławek. Należność za gazety prosimy składać do puszki lub w ofiaromacie.