Dwudziesta Druga Niedziela Zwykła  –  1 września 2024 r.

Serdecznie witamy w naszej parafii alumna Warszawskiego Seminarium Duchownego, kleryka Dawida Frączaka, który odbywa w naszej parafii pracę katechetyczną i pastoralną.

Spotkanie grupy Żywego Różańca dzisiaj o godz. 16.30 w sali dolnego kościoła.  Procesja eucharystyczna dzisiaj o godz. 18.30.

Spotkanie Parafialnej Grupy Rycerstwa Niepokalanej w poniedziałek – 2 września o godz. 17.30  w  sali  przy  kancelarii  parafialnej. Zapraszamy nowe osoby do zaangażowania się w Rycerstwo.

Od poniedziałku, 2 września swoje spotkania wznawia grupa Odnowy w Duchu Świętym. Spotkania odbywają się w poniedziałki po Mszy o godz. 19.00 w sali dolnego kościoła.

Śpiew Akatystu ku czci Matki Bożej w środę – 4 września o godz. 19.30 w kościele.

Pierwszoczwartkowa adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o powołania kapłańskie i zakonne w czwartek 5 września, po Nowennie do Św. Maksymiliana do  godz. 21.00.  Adorację  prowadzi  Akcja  Katolicka.

Spowiedź pierwszopiątkowa w piątek – 6 września od godz. 6:30, 9.30 i od  godz.18.30.

Pierwszosobotnie nabożeństwo wynagradzające za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi w sobotę – 7 września po Eucharystii godz. 19.00.

Rozpoczynamy nowy cykl konferencji przedmałżeńskich dla narzeczonych. Pierwsze spotkanie w czwartek  –  12 września  o  godz. 20.00  w  sali  dolnego  kościoła.

Wspomagając rodziców i najmłodsze dzieci, którym trudno jest zachować uwagę podczas Mszy św. przygotowaliśmy w kaplicy po prawej stronie miejsce, w którym dzieci mogą zająć się rysowaniem. Znajdują się tam kredki i kolorowanki nawiązujące do aktualnej Ewangelii.

Ofiary na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na Seminarium  Duchowne.

Obrzęd poświęcenia tornistrów i przyborów szkolnych, odbędzie się w niedzielę 15 września podczas Mszy św. o godz. 11:00. Prosimy, aby dzieci przyniosły swoje tornistry na tę Mszę świętą.

Zebranie rodziców, których dzieci w tym roku szkolnym będą przygotowywały się do Pierwszej Komunii Świętej, odbędzie się w niedzielę – 22 września o godz. 20.00 w kościele.

Prasa katolicka wyłożona jest na stoliku za środkowym rzędem ławek. Należność za gazety prosimy składać do puszki lub w ofiaromacie.